wtorek, 28 kwietnia 2009

...niesamowite zakupki oraz wyróżnienie...

Moja ciocia właśnie wróciła z Anglii i przywiozła mi niesamowitą niespodzinkę...komplety papierów czerpanych, w pospolitych kolorach, cudne. Do tego dostała naklejki, ćwieki i złoty puder do embosingu.
Musze, muszę się pochwalić:żałuje tylko, ze mam pojedyncze egzemplarze. bo żal będzie ich użyć...no ale liczę, że pojawi się jakiś zapał twórczy, bo póki co mam lenia....

a do tego Martyna zrobiła mi dziś kolejna przemiłą niespodziankę...wyróżnienie spowodowało,ze "jestem w skowronkach" nagroda "kreatywne koty" chyba tez podziała mobilizujaco, Martynko jeszcze raz dziękuję :i zasady zacytowane z blogu Martyny:
Cytuję za twórczynią nagrody: "w przeciwieństwie do wszelkich innych nagród i wyróżnień, darujmy sobie ograniczenia, limity i nakazy:) wysyłam koty tym którzy są dla mnie niesamowicie twórczy (a właściwie twórcze, bo chłopa żadnego jeszcze nie znam;)), i tym których lubimy.. tym którzy są zakręceni, radośni, pozytywni, tym którzy są och i ach!:D będę bardzo szczęśliwa gdy koty pójdą dalej w świat, kierowane waszymi upodobaniami twórczymi i osobistymi:)".

a ja, komu ją przekaże, muszę podumać....

podumałam...i zdecydowałam:

MamutaKatasiaczek
Rudlis.
Betik
Jaśminowasia


uwielbiam ich klimatyczne prace :-)...

2 komentarze:

  1. Bewix to już druga nagroda od Ciebie dla mnie, dziękuję bardzo, nie wiem czy zasłużyłam ...:*

    OdpowiedzUsuń
  2. ...zaglądam co tu nowego, a tu taka niespodzianka:) Dziękuję Beatko:)) Bardzo!

    OdpowiedzUsuń